Petek temizliği

Petek temizliği ne zaman yapılmalıdır.?
Kış ayları yaklaşırken geçen senden kalma problem olan peteklerin ısınma sorunu akla gelir ve petek temizliği yaptırmak akla gelir. Ve bunun için arayışlara girilir en iyi petek temizliği yapan firma aranır  önemli kalorifer tesisat temizliğinin yapılacağı zamanı doğru ayarlamak petek temizliği sizi fazla gaz faturası ödemekten  kurtarır yaktığınız kadar. Kadar ısınmak herkesin isteyeceği ve memnun olacağı bir durumdur. Petek temizliği  kış ortasında yaptırılabilir. Fakat sezon içerisinde yapılan temizlik geç kalınmışlık olur kardan zarar halini alır müşteri  daha önce petek temizleme yaptırsaydım diyebileceğiniz bir durum. Petek bakımı için en doğru zaman kışa girerken kombiyi yakmaya başlamadan önce yaptırılması ısı kaybını önler ve tasarruf yapmanızı sağlar.
Yaz aylarında boya badana zamanı petek yıkama yaptıran müşterilerimiz var evim kirlenmesin diye bunun zararı olmaz tabi aylarca peteklerde bekleyen su sirkülasyon yapmadığı için içerisindeki kimyasal ilaç etkisini göstermesi on beş gün kadar zaman alabilir.
Gebze petek temizleme servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Hemen Tıkla Servis Ara : 0262 743 60 75

Cep Telefonu Tıkla Ara : 0532 350 69 72

Petek temizliği
kış aylarında herkesin ortak sorunu alan peteklerin üstü sıcak altı soğuk olması şikayetinden doğan bir çözüm hareketidir petek temizliği son yıllarda hızla yayılarak bilen bilmeyen herkesin bir şekilde uyguladığı metotlar vardır Gebze tesisat olarak biz bu işi profesyonel olarak özel makine ve ilaçla yapıyoruz petek temizliği ve kombi bakımı birbirinden farklı bir iştir bir tesisatçı kombi bakımı yapamaz ve aynı şekilde kombi servisi petek temizliğini bir tesisatçı gibi yapamaz
petek yıkama
Hemen Tıkla Servis Ara : 0262 743 60 75

Cep Telefonu Tıkla Ara : 0532 350 69 72

Petek temizliği kombi altı yada banyo,dan makine bağlanarak tüm peteklerin vanaları kapatılır ve sadece temizlenecek olan petek açılır ve tüm petekler için bu işlem uygulanır daha sonra kombinin altında bulunan dönüş filtresi temizlenir ve koruyucu kimyasal eklenerek tesisata su verilirken tüm peteklerdeki havalar alınır ve sistem çalıştırılarak test edilir.

Gebze tesisat olarak biz sadece petek temizliği yapıp bitirmiyor uz ısınma sorunu devam ediyorsa bunun tespiti konusunda uzman personelimiz araştırma yapmaktadır

Isı problemleri

1.peteklerin dibine çöken tortu ve parteküller

2.kombi yada petek ters bağlantı yapılmış olması

3.tesisat yapılırken olabilecek kaynak hatası

4.yanlış tesisat uygulaması

5.kombi yetersiz olması

ve bunun gibi nedenler

Gebze tesisat makineli ilaçlı petek temizliği servisi uzman güvenilir servis garantisi ile hizmetinizde yiz.
02627436075

Servis Çağır