Logar Açma

Gebze logar açma hizmetinden yararlanarak tıkanmış logarlarınızı temizletebilirsiniz. Evsel atıklar, gidere atılan yabancı cisimler, dış etkenler zamanla logarları tıkamaya başlar. Özellikle yağışlı mevsimlerde ağaçlardan düşen yapraklar, toz toprak, talaş gibi maddeler logarları tıkar. Böyle durumlarda logar açma hizmeti ile tıkalı logarlarınızı açtırabilirsiniz. Özel robot kameralar sayesinde kötü hava koşullarından etkilenen, içine atılan evsel atıklar yüzünden tıkanan logarlar kısa sürede profesyonel olarak temizlenmektedir.

Gider borularına atılan yabancı cisimler, suda erimeyen kağıt mendiller, inşaat atığı talaş gibi maddeler, mutfak lavabosuna dökülen yemek artıkları ya da banyo giderlerine kaçan saç tüy gibi maddeler zamanla gider borularını tıkar. Ayrıca kötü hava şartlarından dolayı logara dolan yaprak, yabancı sert maddelerle birlikte evsel atıkların gittiği gider boruları tıkanır. Gebze ve çevresinde böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınız zaman logar tıkanıklığı açma işlemi yapılmalıdır.

Logar tıkanıklığı, insan sağlığını tehdit ettiği gibi çevre sağlığını da tehdit eder. Böyle bir durumda yapılması gereken şey Gebze logar tıkanıklığı açan usta ile iletişime geçmektir. Daha önceden kırıp dökülerek, çevre sağlığı çok fazla dikkate alınmadan yapılan logar açma işlemi artık hassas aletler ve robotik cihazlarla çok daha kolay ve sağlıklı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Logar Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

  • Logar tıkanıklığı açmak için ilk önce çevre ve insan sağlığını kontrol altına almak gerekir.
  • Tıkanmış logarı açmak için ilk önce robotik cihazlar logar içine gönderilir ve asıl tıkanmış bölge tespit edilir.
  • Hassas cihazlar tekrar logar içine gönderilir ve boru içine yapışmış pislikler parçalanır.
  • Parçalama işlemi bittikten sonra tazyikli su verilerek borunun içi iyice temizlenerek parçalanmış pislikler yok edilir.

Logar tıkanıklığı hizmeti almak için illa ki iyice tıkanmasını beklemeye gerek yoktur. Özellikle çok katlı, yüksek binalarda logar temizliğinin yapılması çok önemlidir. Logarların temizlik ve bakımının yapılması hem insan sağlığı için hem de çevre sağlığı için önemlidir. Deneyimli, konusunda uzman kadromuzun çevre ve insan sağlığına dikkat ederek profesyonel cihazlarla gerçekleştirdiği logar açma hizmeti için ustalarımızla temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Servis Çağır