Makineyle Pimaş Açma Servisi

Temizliği diğer boruların aksine daha kolay bir biçimde olan boruların içi tıkandığında akıllara gelen ilk isim pimaş açma servisidir. Lavabo veya tuvaletlerin tesisatları döşenirken kullanılan malzemenin ismi halk ağzında pimaş olarak kalmıştır. Genellikle tıkanmış pimaş borularını açmak için kullandığımız makineler borunun şekline hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Dayanıklı bir biçimde dizayn edilmiş gider borularının içerisi ne kadar kaygan olsa da tesisatçıların yanlış montaj yapması durumunda hemen tıkanabilir. Kamera ile pimaş içerisini görüntülediğimizde pimaş tıkanıklıklarının genellikle yoğun dirsek kullanımından ortaya çıktığını görürüz. Ayrıca bazen eğimsiz gider boruları da tıkanıklığa sebep olmaktadır. Firma olarak elimizin altında çok gelişmiş cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlar sayesinde farklı şekillerde monte edilmiş pimaşları kırmadan açabiliyoruz. İsterseniz firmamızı arayarak bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Hemen Tıkla Servis Ara : 0262 743 60 75

Cep Telefonu Tıkla Ara : 0532 350 69 72

Pimaş açma deyimi eminim size tanıdık gelmiştir. Çoğunlukla minibüslerin koltuk başlıklarının arkasında pimaş aç terimi yazmaktadır. Pimaş tıkanıklığı sorunu ile karşılaşıldığında ise keşke numarasını alsaydım diye hayıflanırsınız. Atık su borusu nihayetinde teknik terim olarak kullanıldığında PVC denilen pis su borusu tesisatında kullanılan borulara denmektedir. Fakat halk arasında sürekli olduğu gibi sektörde ilk çıkan plastik tesisat borusunun markası pimaş olduğu için, PVC borusunun ismi pimaş olarak kalmıştır. Böylece herkes pis su gider borusuna pimaş dedi. Benzer şekilde gaz tüplerinin geneline aygaz denildiği gibi. Tıkanmış borularda pimaş açma derken aslında anlayacağımız şey tıkalı olan PVC pis su gider borularının açılmasıdır.

Pis su gider tıkanıklığı sorununu gözünüzde fazla büyütmenize gerek yoktur. Tesisat ustalarımız yanlarında getirdikleri makineler aracılığıyla tesisatta oluşan tıkanmaları açma ve temizleme imkanlarına sahiptirler. İşlerini profesyonel bir şekilde yerine getiren ustalarımız boruların içerisini yağ ve diğer artıklardan robot makine kullanarak temizlerler. Eğer evinizin ya da işyerinizin atık su boruları tıkandıysa profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarsınız. Aldığınız bu yardım ile birlikte hayatınızı daha da yaşanabilir bir hale getirebilirsiniz. Başınıza gelen tıkanıklık sorununu kendi yöntemlerinizi kullanarak açmak her daim işe yaramayabilir. Bu sebepten ötürü pimaş tıkanıklığı açma servisi olarak telefonla bizi arayabilirsiniz. Müşterilerimize her zaman için kaliteli bir hizmet vermeye odaklıyız.

         Tıkalı Giderleri Açmada Kullanılan Teknolojiler

Kendi yöntemlerinizi kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak sağlıksız, zorlu ve çoğu zaman ise başarısız olabilir. Tıkalı klozet açma hususunda müşterilerimize tüm teknolojik gereksinimleri sunan ender şirketlerden birisiyiz. İşinde uzman olan ustalarımız pis su borularında tıkanmaya yol açan parçacıkları tespit ederek tuvalet tıkanıklığı açma makinesiyle sorunu kökünden çözmektedir. Kanal borularının logar çukuruna dökülene dek izlediği boru mesafesi kısa olmalıdır. Bulaşıkları lavaboda yıkarken çıkan yağlar gider borularının tıkanmasına neden olur.

Gider borularınızda meydana gelen herhangi bir tıkanıklık olayında lavabo tıkanıklığı açma servisimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma hususunda teknolojik gelişmeleri çok yakından takip etmektedir. Tıkalı klozet giderlerini tıkanıklık açma makinesi ile açmaktayız. Ustalarımız tıkalı tuvalet giderini kameralı cihaz kullanarak tıkalı olan bölgeyi tespit ederler. Bu bölgeden içeriye makineyi göndererek tıkanıklık açma çalışmasını yürütürler. Şirketimiz müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaktadır. Tesisat ustalarımız işlerini çok dikkatli ve titiz bir şekilde yapmaktadırlar. Kameralı cihazlarla tıkalı olan bölgeyi anında tespit edip açma çalışmasına başlarlar.

Şirketimizin Gider Tıkanmaları ile Sunduğu Hizmetler

  • Rögar yerini tespit etme
  • Gider borusunun içerisini görüntüleme
  • Lavabo tıkanıklığı açma çalışması
  • Tuvalet gideri açma çalışması
  • Pis su borusu yıkama ve temizleme çalışması
  • Binaların atık su ana giderlerini görüntüleme ve açma çalışması
Servis Çağır