Cihazla su kaçağı tespiti

CİHAZLA KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ
Konutlarda ve iş yerlerinde beklenmedik zamanlarda ve şekillerde ortaya çıkan su sızıntıları, birikintileri hem bizim yaşam alanımızı kısıtlarken hem de maddi anlamda eşyalarımıza zarar verebilir. Başımıza gelen bu olay karşısında ne yapacağımızı bilmeden acil olarak bulduğumuz ilk tesisatçıyı çağırmamız bizlere pahalıya mal olabilir. Cihazsız ve bu alanda eğitim almamış bir kişi; boruların geçtiği yerleri kırıp kaçağa ulaşmaya çalışabilir, tesisata dahi zarar verebilir. Tesisatın hem zarar görmesi hem de kaçağı bulamaması, psikolojik olarak bizi kötü etkilerken, bir de tespit ücretini ödemek zorunda kalabiliriz. Hem kaçağı bulmamış hem de tesisatı öylece bırakmış kişiye para ödemek, eminim ki hepimizin zoruna giden bir durum olacaktır. Bu nedenle, bu tarz olaylara maruz kalmamak için mutlaka tesisatların hepsine hakim, ve ayrı ayrı cihazlarla bakabilecek bir tesisatçıdan yardım almak gerekir. Uzman bir firmadan ya da tesisatçıdan cihazla su kaçağı tespiti hizmeti almak, hem masrafı azaltacak hem de uzun süren su kaçağı arama çalışmasını engelleyecektir. Cihazla su kaçağını bulan tesisatçı  ihtiyaçlarınız için, web sitemizdeki telefon numaralarından bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Tesisat kaçakları temiz su kaçağı kendi içerisinde üçe ayrılır sıcak su borusu patlaması soğuk su kaçağı ve kalorifer kaçağı. Temiz su kaçaklarında sürekli akıntı alt komşuya banyodan su kaçağı görülebilir bu olay sıcak ve soğuk su boru patlamasında görülür. Kalorifer kaçakları bu şekilde olmaya bilir kombi basınç düşmesi olayları görülür duvarda nemlenme çok fazla belirti olmayan su sızıntısı fark edilmemesi normaldir.
Birde atık su borusu kaçağı vardır pis su hattı dediğimiz pimaş boru kaçağında alt katın banyosunda kabarma sıva dökülmesi küflenme kötü koku boya dökülmesi olayı yaşanır ve geliştirilen teknoloji ile cihazla su kaçağı tespiti kırmadan yapılabilir Ancak kırmadan boru tamiri sadece kalorifer sisteminde kimyasal ilaçla yapılır. Diğer tesisat kaçaklarında cihazla su kaçak tespitinden sonra tesisat tamiri için kırmak gerekir temiz su tesisatında noktasal tespit atık su giderinde bölgesel tespit yapılarak tamir işlemine geçilir.
Kocaeli’nde cihazla kırmadan su kaçağı yapan tesisatçı olarak Gebze tesisatı arayabilirsiniz.

Hemen Tıkla Servis Ara : 0262 743 60 75

Cep Telefonu Tıkla Ara : 0532 350 69 72

    Gebze su tesisatçısı

Gebze su tesisat hizmeti vern firmalar arasında yer alan firmamız hep güncel kalmaya çalışırken tesisat sektöründe hızla gelişen teknolojiyi takip ederek Gebze’ye daha hızlı daha kaliteli hizmet için çalışmalarını sürdürmektedir.
Gebze su tesisat ve tesisat problemlerinde su kaçağı tespiti tıkalı gider açma petek temizliği tesisat tamiri gibi tesisat sorunların da Gebze tesisat ı arayın.

Servis Çağır